KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15354136
nr 1535 4136
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 148/300. Bildmått: 29x32 cm, yttermått inklusive ram: 43x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 april 2023
kl 18:55:19
100 kr
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg